Warning: getimagesize(http://piotruspanonline.pl/wp-content/uploads/2015/12/logo.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/starter-7/extend/wp_shorts.php on line 111
  • banner
  • banner
  • banner

O nas

Kilka słów o nas…

Od wielu lat inwestujemy w najnowsze rozwiązania w zakresie maszyn czyszczących oraz środków chemicznych dostosowanych do wymogów hoteli, restauracji, kawiarni, a także innych obiektów noclegowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne akcesoria oraz urządzenia gastronomiczne służące do profesjonalnej obsługi Klientów w hotelu lub restauracji. Dostarczamy ekspresy ciśnieniowe oraz hotelowy sprzęt AGD i RTV.

Na polskim rynku z powodzeniem funkcjonujemy od wielu lat, znakomicie znamy realia oraz zasady panujące w branży. Naszym atutem jest profesjonalne podejście do każdego Klienta, a także sumienna realizacja postawionych zadań.

Solidna i rzetelna obsługa każdego kontrahenta należy do podstawowych celów naszej firmy. Dzięki temu, zyskaliśmy szerokie grono stałych Klientów i wciąż nawiązujemy współpracę z nowymi kontrahentami. Jesteśmy otwarci na konstruktywną współpracę.

 

Double bed in hotel room. Accommodation